13-річний українець підкорив Карнегі-Хол у Нью-Йорку (відео)

Попри юний вік музикант уже має 86 нагород в українських та міжнародних конкурсах

13-річний киянин став наймолодшим музикантом з України, що сольно виступив у Карнегі-Хол у Нью-Йорку. Рекорд України встановив Антоніо Бразильєро Джонсон, який, попри юний вік, уже має 86 нагород в українських та міжнародних конкурсах, ідеться в сюжеті ТСН, повідомляють Патріоти України..

У США хлопчик зіграв сучасну обробку української народної пісні "Цвіте терен". Уже вдома Антоніо одержав сертифікат рекорду. Але нагородою піаніст вважає сам виступ – він грав на тій самій сцені, де раніше виступали відомі музиканти Володимир Горовіц і Вадим Холоденко. "Я відчув, що нарешті зробив якийсь відбиток у своєму житті", - зізнався юний українець.


Тато Антоніо – американець, який мріяв стати джазменом. Тому й сина назвав на честь улюбленого музиканта. Хлопець дуже серйозно і відповідально ставиться до занять з інструментом, однак при всіх очевидних успіхах залишається скромним і зіркою себе не вважає. Крім музики, дитина полюбляє моделювання, а в майбутньому мріє стати дипломатом. А також хоче навчитися мистецтву джазових імпровізацій.

Нещодавно Адріан Ерп з Ужгорода тричі став призером на 22-му міжнародному музичному конкурсі піаністів у Франції. 16-річний юнак став єдиним із майже півсотні учасників, хто виступав у трьох музичних категоріях і виборов два срібла та бронзу.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...