56% росіян мріють про еміграцію, попри усі потуги телевізора

Думка після прочитання коментаря одного ольгінця

Мені доставив коментар одного ольгінця до допису про Ілона Маска, що мовляв, дурні українці сподіваються, що діяльність Маска посприяє появі нових високотехнологічних виробництв в Україні, а це не так, бо як тільки геніальні інженери з'являться, то вони тут же з України повтікають до того ж Маска, пише Олександр Павлощук на Новости блогосферы, повідомляють Патріоти України.

Я ніколи не ставився до українців, які заробляють в інших державах, як до зрадників та втікачів, але знаненацька зрозумів, що цей ватник описує своє ставлення до своєї батьківщини: вона для нього - в'язниця, з якої можна і треба тікати.

Саме тому Путін, Мєдвєдєв і вертухаї рангом понижче обзаводяться нерухомістю на Заході - не в бараках за колючим дротом їм же жити?

Саме тому якась комісарша "Наших" отримала вид на проживання у США, а той патріотизм, який вона втирала однокамерникам, був лише методикою сподобатися адміністрації та вициганити перепустку на волю.

Саме тому 56% росіян мріють про еміграцію, попри усі потуги телевізора. Але що зробиш, коли головна в'язниця - у них в душах?

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...

Боєць 72-ї окремої механізованої бригади не впав духом і робить все, щоб відновитися, виснажуючи себе фізичними вправами

четвер, 25 травень 2017, 6:40

Одну кімнату у своєму новому будинку сім`я Грищенків перетворила на тренажерний зал. Про жителя села Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області Олексія Грищенка, який служив у 72-й окремій механізованій бригаді і влітку 2015 року в бою б...