56% росіян мріють про еміграцію, попри усі потуги телевізора

Думка після прочитання коментаря одного ольгінця

Мені доставив коментар одного ольгінця до допису про Ілона Маска, що мовляв, дурні українці сподіваються, що діяльність Маска посприяє появі нових високотехнологічних виробництв в Україні, а це не так, бо як тільки геніальні інженери з'являться, то вони тут же з України повтікають до того ж Маска, пише Олександр Павлощук на Новости блогосферы, повідомляють Патріоти України.

Я ніколи не ставився до українців, які заробляють в інших державах, як до зрадників та втікачів, але знаненацька зрозумів, що цей ватник описує своє ставлення до своєї батьківщини: вона для нього - в'язниця, з якої можна і треба тікати.

Саме тому Путін, Мєдвєдєв і вертухаї рангом понижче обзаводяться нерухомістю на Заході - не в бараках за колючим дротом їм же жити?

Саме тому якась комісарша "Наших" отримала вид на проживання у США, а той патріотизм, який вона втирала однокамерникам, був лише методикою сподобатися адміністрації та вициганити перепустку на волю.

Саме тому 56% росіян мріють про еміграцію, попри усі потуги телевізора. Але що зробиш, коли головна в'язниця - у них в душах?

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пам'ятаю, що мене змушували позувати з розкритим паспортом на відео і говорити: "Я повія". У столичному борделі не всі працювали з доброї волі

середа, 24 травень 2017, 8:10

Правоохоронці затримали двох сутенерів: Один син колишнього міліціонера, полковника у відставці, а інший - священика. У Києві та в Кропивницькому одночасно затримали кількох сутенерів. Вони обманом і тортурами змушували дівчат, які приїхали в столицю ...

"Очі у нього були абсолютно божевільні, порожні, наче він зовсім не відає, що творить" (відео)

середа, 24 травень 2017, 6:55

Цей нелюдь живе серед вас: У столиці неадекват бив не лише собаку, а й людей. Я рідко пишу пости, але не можу не поділитися шокуючою історією, яка зі мною сталася днями, написала на своїй сторінці у Фейсбуці Valerie Kondruk, інформують Патріоти України...