56% росіян мріють про еміграцію, попри усі потуги телевізора

Думка після прочитання коментаря одного ольгінця

Мені доставив коментар одного ольгінця до допису про Ілона Маска, що мовляв, дурні українці сподіваються, що діяльність Маска посприяє появі нових високотехнологічних виробництв в Україні, а це не так, бо як тільки геніальні інженери з'являться, то вони тут же з України повтікають до того ж Маска, пише Олександр Павлощук на Новости блогосферы, повідомляють Патріоти України.

Я ніколи не ставився до українців, які заробляють в інших державах, як до зрадників та втікачів, але знаненацька зрозумів, що цей ватник описує своє ставлення до своєї батьківщини: вона для нього - в'язниця, з якої можна і треба тікати.

Саме тому Путін, Мєдвєдєв і вертухаї рангом понижче обзаводяться нерухомістю на Заході - не в бараках за колючим дротом їм же жити?

Саме тому якась комісарша "Наших" отримала вид на проживання у США, а той патріотизм, який вона втирала однокамерникам, був лише методикою сподобатися адміністрації та вициганити перепустку на волю.

Саме тому 56% росіян мріють про еміграцію, попри усі потуги телевізора. Але що зробиш, коли головна в'язниця - у них в душах?

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Журналістка спробувала заробітчанського життя на Кіпрі і залишилася із найкращими враженнями

середа, 29 березень 2017, 5:45

Кіпріотські роботодавці платять навіть більше, ніж обіцяють. Подолавши тисячі кілометрів дороги і змінивши десятки кардинально різних професій, українська журналістка Настя Кошман нарешті знайшла роботу мрії. Знайшлася вона на прекрасному острові Кіпрі...

13-річний українець підкорив Карнегі-Хол у Нью-Йорку (відео)

середа, 29 березень 2017, 5:30

Попри юний вік музикант уже має 86 нагород в українських та міжнародних конкурсах. 13-річний киянин став наймолодшим музикантом з України, що сольно виступив у Карнегі-Хол у Нью-Йорку. Рекорд України встановив Антоніо Бразильєро Джонсон, який, попри юн...