Волонтер: Аброськіну дали завдання терміново шукати компромат на активістів

А все через скандал з полковником української поліції Юрієм Голубаном

Через скандал з полковником української поліції Юрієм Голубаном, якого звинуватили в роботі на терористів Донбасу, міністр Внутрішніх справ Арсен Аваков висловив невдоволення начальнику ГУ Нацполіціі в Донецькій області В'ячеславу Аброськіна, який, в свою чергу, вирішив знайти компромат на активістів. Про це написав у Facebook волонтер Роман Сініцин, інформують Патріоти України.

"Говорят, Аваков в какой-то момент был очень лют и считает, что с Голубаном его конкретно пидставили. Подставил Аброськин. Потому что Голубан - полностью его креатура, и преданный Аброськин кадр. Будто бы сам Аваков о Голубане до этого скандала не знал, что вполне логично. Теперь вот опять подставил", - написал он.

Волонтер также предупредил, что Аброськин ищет компромат на активистов.

"Недавно собирал деятелей с оперативно-информационных служб, семерок разных и криминальных разведок и приказал достать на общественных активистов, которые сильно "газуют" на шефа и на самого Славика, любой компромат. Достать даже не из-под пола, а из подвала. Попутно сообщу, что нелегального оружия и боеприпасов не имею, наркотиков не употребляю и налоги плачу", - заявил он.

Кроме того, по словам Синицына, Голубана так и не отстранили на время следствия от должности.

"А вы знали, что Голубана, три недели бегавшего с автоматом и командовавшего ротой в "Востоке", даже не отстранили от командования ротой спецназа Донецкой полиции? То есть он продолжает выполнять свои обязанности. Сепарок-то. Не отстранили на время "расследования" и "экспертиз", которые якобы проводятся на Богомольца и в ГНИЭКЦ. Не забрали оружие. Ксиву. Раскрытый агент же способен на разное. Может он в главк шмалять начнет, как Брейвик какой-то? В понедельник Аброськин в Донецкой области провел "антитеррористические учения", где засветился и наш герой", - рассказал волонтер.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Коли в 1979 році до тестя прийшли з ради ветеранів і запропонували "згадати", як він воював з Брежнєвим на Малій землі, він послав ходоків на х ..., вони йому сказали, що він - м ... к

середа, 26 квітень 2017, 9:18

Унікальні спогади про ВВ війну звичайного солдата, які повідав його зять. Зараз Проводи, а попереду 9 Травня ... знову підуть натовпи ряджених клоунів з рум'янцем на всю щоку ... Мій покійний тесть був 1927 року народження. Він «встиг» повоювати два ос...

Чорнобиль: Зона відчуження - територія, де живуть рідкісні тварини та птахи

середа, 26 квітень 2017, 9:14

Без людей, полювання, риболовлі чи інших руйнацій — дика природа у Чорнобилі буяє і процвітає. Минуло три десятиліття після жахливої трагедії на Чорнобильській АЕС. Зараз науковці активно досліджують, як змінила радіація місцеву природу. Але наразі ств...