Американський художник зобразив український прапор ціною в сотні тисяч доларів

Створюючи інсталяцію, як основний матеріал він використав оптичні лінзи

Американський художник Девід Датун зобразив український прапор через інсталяцію, зібрану з дрібних деталей. Про це повідомляє "24 Канал", інформують Патріоти України.

Для создания своего нового творческого проекта, который получился внушительно большим, художник использовал оптические линзы и кусочки разных фотографий, совмещая их в единое целое.

Фото: Инсталляция Дэвида Датуны (facebook.com/ddatuna)

Дэвид Датуна создал уникальную технику работы, используя оптические линзы как основной материал для создания инсталляций. Благодаря этому, художник, родившийся в Грузии, но в конце 1990-х переехавший в США, приобрел известность.

В работах Дэвида Датуны линзы символизируют взгляды людей. В такой технике он создал много портретов политиков и прочих известных личностей.

Инсталляции художника стоят сотни тысяч долларов.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...