Артем Ситник: Безпрецедентно довго Інтерпол вирішує питання оголошення у розшук Онищенка (відео)

Керівник НАБУ зазначив, що основна частина цієї справи вже закінчена

Офіційної інформації про звільнення-під варти матері депутата Олександра Онищенка у Національного антикорупційного бюро України поки що немає.

Про це в інтерв'ю ТСН.Тижню розповів керівник НАБУ Артем Ситник, інформують Патріоти України.

На його думку, навіть якщо іспанський суд відпустив на волю Інесу Кадирову, це не значить про ця справа – політична.

"Сам факт звільнення з-під варти ще не значить, що ця справа – політична… Я не думаю, що це привід говорити про політизацію цієї справи", - сказав Ситник.

Керівник НАБУ зазначив, що основна частина справи Онищенка вже закінчена, підозрювані знайомляться із матеріалами провадження. Щодо головного підозрюваного – Олександра Онищенка – то це питання буде вирішуватися окремо.

"Зараз ми з антикорупційним прокурором вирішуємо, чи запускати заочне засудження, чи все ж таки вдасться дочекатися рішення Інтерполу. До речі, безпрецедентно довго Інтерпол вирішує питання оголошення у розшук (Онищенка)", - сказав Артем Ситник.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...