Аваков володіє двома кіпрськими фірмами

Що ще є в декларації міністра внутрішніх справ?

В 2016 році міністр внутрішніх справ Арсен Аваков отримав більше 466 тис грн зарплати, йдеться в його електронній декларації, інформують Патріоти України.

Ще 22 тис грн він отримав від погашення вартості та купонів казначейських військових зобов'язань.

Міністр є кінцевим бенефеціарним власником двох кіпрських фірм - Ulisse Management Limited і Fontana Management Limited. У його власності 12 акцій ФК Металіст вартістю три гривні і ТОВ Avitalia s.r.l. вартістю 8,8 млн грн.

Йому також належить ТОВ Трастова Компанія Авакова, яка перебуває в стадії ліквідації.

На банківських рахунках Авакова більше 950 тис грн, $175 тис і ще 200 тис грн в банківських дорогоцінних металах. Готівкою у міністра 15 тис грн, більше $12 тис, 65 тис євро, 870 тис британських фунтів, 3015 тис канадських доларів, 96 тис. японських ієн.

У дружини міністра на рахунках 3,5 тис євро, більше мільйона гривень та більше $220 тис. У неї також $37 тис, 21 тис євро і 40 тис грн готівкових коштів.

В якості фінансових зобов'язань Аваков зазначив 148 тис грн дивідендів за рішенням загальних зборів Avitalia s.r.l, які не пройшли по рахунках в 2016 році.

У міністра є колекція вин - 760 пляшок, набори меблів і колекції монет, близько ста картин, а також бібліотека книг і журналів 18-21 століття, в якій вісім тисяч примірників.

Нагадаємо, в минулому році Аваков у декларації вказав колекцію живопису і гравюр у кількості 78 предметів, добірку поштових марок і більше двох тисяч монет України, Росії, Австрії, а також стародавнього Риму і 24 монети країн Європи та Америки періоду Нового часу.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...