Більше ста діток у Львові малюють "молитву за мир" на мурах собору св. Юра (фотодобірка)

Так проходить Міжнародний форум «Золотий мольберт»

У Львові понад сто юних учасників Міжнародного форуму «Золотий мольберт» почали творити монументальне стометрове полотно на тему «Молитва дітей та ангелів за мир в Україні та світі».

Про це кореспонденту Укрінформу розповіла засновниця «Благодійного фонду Львівська дитяча галерея» Ольга Михайлюк, інформують Патріоти України.

«В рамках Дня Львова і Міжнародного форуму «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького» понад сто юних художників із Львівщини і Закарпаття почали творити монументальне стометрове полотно на тему «Молитва дітей та ангелів за мир в Україні та світі». Воно розгорнеться на Святоюрських мурах», – зазначила Михайлюк.

За її словами, працювати над гігантським полотном діти будуть до 27 червня. А потім для учасників ювілейного 15-го конкурсу «Золотий мольберт» проходитимуть пленери «Слідами Мойсея українського Духа». Вони відбудуться на теренах Крехівського, Добромильського, Унівського, Гошівського, Підгорецького монастирів, палацу Олександра Фредри у Беньковій Вишні, на горі Захар Беркут та у фортеці Тустань, у Свіржському, Олеському, Підгорецькому замках та в мальовничих місцях Карпат.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...