Бойовики Плотницький і Захарченко заявили, що з Україною їх більше нічого не пов’язує

Кремль знову бреше. Йде активна робота щодо "інтеграції Донбасу до Російської Федерації"

В окупованому Криму представили структуру, яка займатиметься "інтеграцією Донбасу до Російської Федерації".

Захарченко з Плотницьким у Криму почали інтегрувати ОРДЛО до Росії / Фото УНІАН

А тим часом у Кремлі вже підшукали для "націоналізованих" підприємств ОРДЛО нових постачальників сировини – аби замінити втрачені через блокаду зв’язки з українськими підприємствами.

У першому засіданні так званого Інтеграційного комітету "Росія – Донбас" взяли участь ватажки угруповань "ЛНР" і "ДНР" Ігор Плотницький та Олександр Захарченко. Воно відбулося 17 березня у Криму, куди Плотницький із Захарченком приїхали на святкування 3-ї річниці анексії півострова, передає Радіо Свобода, повідомляють Патріоти України.

Ватажки угруповань заявили, що з Україною їх більше нічого не пов’язує, а провідний партнер для так званих "республік" – Російська Федерація, до якої вони сподіваються увійти. Декларації про "матір-Росію" в перебігу засідання були підкріплені ініціативами з боку депутатів Державної думи Росії щодо так званих "громадян ЛДНР".

Йшлося про спеціальний проект, у межах якого Росія співпрацюватиме з ОРДЛО в усіх напрямках – економічному, соціальному, культурному, гуманітарному.

Координатором комітету з "інтеграції" окупованого Донбасу став депутат Держдуми Росії і заступник голови Руської громади Криму Андрій Козенко. Під час січневої поїздки Захарченка з Плотницьким до Криму на святкування річниці Переяславської ради Козенко казав, що створив у Держдумі групу з "парламентських контактів" із "ЛДНР". Тоді ж ніби народилася й ідея Інтеграційного комітету "Росія – Донбас".

Під час установчого засідання комітету Козенко повідомив, що підготував законопроект про скасування необхідності трудових патентів для "громадян" "ДНР" та "ЛНР". А голова окупаційного кримського "парламенту" Володимир Константинов запропонував проект "Росрегіон". В його межах ніби стане можливим найповніша співпраця з угрупованнями. А за словами ватажка "ДНР" Захарченка, в умовах транспортної блокади з українського боку підприємства непідконтрольних територій Донбасу вже переходять на російські комплектуючі та сировину.

Раніше ватажок самопроголошеної "Луганської народної республіки" Ігор Плотницький заявив, що в "ДНР" і "ЛНР" збираються провести референдум про приєднання окупованих територій Донбасу до Росії.

Як повідомлялося раніше, прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі немає сценаріїв інтеграції окупованого Донбасу в Росію: "Ні, таких сценаріїв якихось писаних немає".Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...