Борис Березовський: Багато чого з того, що я робив, говорив, не має виправдання і заслуговує суворого осуду

З`явився текст листа покійного олігарха, який він адресував Путіну

У блозі LiveJournal з посиланням на неназвані джерела з’явився лист, який, за твердженням блогерів, належить померлому бізнесменові Борису Березовському і був адресований президенту Росії Володимиру Путіну, повідомляють Патріоти України.

Нижче наведено текст даного листа.

«Володимире Володимировичу!

Пане Президенте!

Ми обидва з Вами знаємо ціну слову, ціну пам’яті, особливо якщо це стосується політики.

Я готовий відкрито визнати свої помилки, більше того, я їх визнаю зараз, в цьому листі. Багато чого з того, що я робив, говорив, не має виправдання і заслуговує суворого осуду.

Але, Володимире Володимировичу! Мені вже 68 років, я старий. 12 років я провів у вигнанні. Невже, моя сивина, моя вимушена відірваність від Батьківщини не спокутували моєї провини?

Володимире Володимировичу, я скажу Вам чесно, і прошу Вас повірити мені. Я сумував за Росією з першого дня, і з кожним проведеним на чужині днем моя туга поглиблювалася. Так, я єврей, але народжений в Росії. Я росіянин, Володимире Володимировичу. Я б і радий був бути іншим, – тоді я не відчував би цієї муки, але я – росіянин. Відірваність від Росії вбиває мене.

Прошу Вас, Володимире Володимировичу, пробачити мені ті проступки і слова, які я зробив в засліпленні злості. Бачить Бог, сьогодні я все усвідомив і ніколи – ніколи – не вчинив би так.

Мені б дуже хотілося повернутися в Росію, на Батьківщину. Я хочу померти на своїй землі. Це не порожні слова, повірте, Володимире Володимировичу.

Я, як Вічний Жид, втомився блукати по землі.

Дозвольте мені повернутися, пане Президенте.

Прошу Вас.

Благаю.

З щирою повагою до Вас,

Борис Березовський».

Нагадаємо, 23 березня з’явилася інформація про те, що Борис Березовський знайдений мертвим в своєму будинку в Лондоні. Борис Березовський народився 23 січня 1947 року в Москві. З 2001 року проживав у Великобританії, в 2003 році отримав статус політичного біженця. У 2008 році журнал «Forbes» оцінював його статки в 1,3 мільярда доларів. За різними даними, в останні роки у Березовського виникли серйозні фінансові проблеми. Він зазнав невдач у бізнесі і програв важливий суд Роману Абрамовичу.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...

Боєць 72-ї окремої механізованої бригади не впав духом і робить все, щоб відновитися, виснажуючи себе фізичними вправами

четвер, 25 травень 2017, 6:40

Одну кімнату у своєму новому будинку сім`я Грищенків перетворила на тренажерний зал. Про жителя села Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області Олексія Грищенка, який служив у 72-й окремій механізованій бригаді і влітку 2015 року в бою б...