Донецьк заполонили найманці

Про це пишуть в соцмережах жителі міста

Жителі Донецька повідомляють про масове пересування техніки бойовиків по місту. Про це донеччани пишуть в соціальних мережах, інформують Патріоти України.

По их словам, в городе замечены как грузовики, которые перевозят боевиков в больших количествах, так и сами наемники, которые перемещаются по Донецку пешком.

«11:40 КрАЗ 50 в круге забитый грязными (в прямом смысле) орками от в/ч на Росинни в центр. По городу много УралоКамазов и оргков с рюкзаками», — написал дончанин.

«В 11.45 два Урала 61 в прерывающемся ромбе (?) с лс по Мира в сторону города», — добавил другой автор.

«14−25 грузовик с военными в шлемах и с оружием, т/з 27 в круге, мимо цирка в сторону центра», — сообщают очевидцы.

«В городе, как и раньше, очень много „ополченцев“, в т. ч. приезжих, постоянно новые лица, спрашивающие как проехать туда-то #АТО #Донецк», — рассказывают дончане.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...