"Другосортні браття": Біженці з Донбасу привезли до Севастополя й відкриту форму туберкульозу

Це стверджують лікарі анексованого міста

Лікарі анексованого Севастополя стверджують, що багато переселенців з Донецької та Луганської областей хворі на відкриту форму туберкульозу, повідомляє Радіо Свобода, інформуютьПатріоти України.

За словами головного лікаря севастопольського протитуберкульозного диспансеру Василя Синцова, в 2016 році з 200 хворих 20 склали біженці з Донбасу.
Він зазначив, що кілька тисяч переселенців були обстежені на туберкульоз в обов'язковому порядку - відповідно до вимог Федеральної міграційної служби РФ.
Також Синцов підкреслив, що активізація в організмі збудника туберкульозу - це не рідкість в умовах збройного конфлікту.

Населення Севастополя становить 428 тисяч осіб. Станом на травень 2015 року в місті офіційно налічувалося 17 тисяч біженців з Донецької та Луганської областей. За неофіційними оцінками, в Севастополі влаштувалося від декількох десятків тисяч до 100 тисяч переселенців зі сходу України.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...

Боєць 72-ї окремої механізованої бригади не впав духом і робить все, щоб відновитися, виснажуючи себе фізичними вправами

четвер, 25 травень 2017, 6:40

Одну кімнату у своєму новому будинку сім`я Грищенків перетворила на тренажерний зал. Про жителя села Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області Олексія Грищенка, який служив у 72-й окремій механізованій бригаді і влітку 2015 року в бою б...