"Другосортні браття": Біженці з Донбасу привезли до Севастополя й відкриту форму туберкульозу

Це стверджують лікарі анексованого міста

Лікарі анексованого Севастополя стверджують, що багато переселенців з Донецької та Луганської областей хворі на відкриту форму туберкульозу, повідомляє Радіо Свобода, інформуютьПатріоти України.

За словами головного лікаря севастопольського протитуберкульозного диспансеру Василя Синцова, в 2016 році з 200 хворих 20 склали біженці з Донбасу.
Він зазначив, що кілька тисяч переселенців були обстежені на туберкульоз в обов'язковому порядку - відповідно до вимог Федеральної міграційної служби РФ.
Також Синцов підкреслив, що активізація в організмі збудника туберкульозу - це не рідкість в умовах збройного конфлікту.

Населення Севастополя становить 428 тисяч осіб. Станом на травень 2015 року в місті офіційно налічувалося 17 тисяч біженців з Донецької та Луганської областей. За неофіційними оцінками, в Севастополі влаштувалося від декількох десятків тисяч до 100 тисяч переселенців зі сходу України.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...