Фермер з Індії замість плати за землю отримав пасажирський поїзд

Таким було рішення суду

Фермер з індійського штату Пенджаб, за рішенням суду отримав пасажирський поїзд з двадцятьма вагонами, що належав компанії Indian Railways.

Причиною для такого рішення суду стало те, що підприємство придбало у фермера землю для будівництва залізної дороги, проте не виплатило йому 150 тисяч доларів, – повідомляє NDTV, повідомляють Патріоти України.

Фермер подав позов ще в 2015 році і виграв справу, проте в компанії заявили, що таких грошей у них немає, однак після повторного суду фермеру надали право користування поїздом.

Отримавши відповідний документ, фермер Сампуран Сінгх і його адвокат вирушили на станцію в місті Лудхиана і вручили рішення суду машиністу поїзда.

При цьому фермер дозволив машиністу завершити рейс за маршрутом, оскільки, за словами фермера, зупинка заподіяла б незручності тисячам пасажирів.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...