Фермер з Індії замість плати за землю отримав пасажирський поїзд

Таким було рішення суду

Фермер з індійського штату Пенджаб, за рішенням суду отримав пасажирський поїзд з двадцятьма вагонами, що належав компанії Indian Railways.

Причиною для такого рішення суду стало те, що підприємство придбало у фермера землю для будівництва залізної дороги, проте не виплатило йому 150 тисяч доларів, – повідомляє NDTV, повідомляють Патріоти України.

Фермер подав позов ще в 2015 році і виграв справу, проте в компанії заявили, що таких грошей у них немає, однак після повторного суду фермеру надали право користування поїздом.

Отримавши відповідний документ, фермер Сампуран Сінгх і його адвокат вирушили на станцію в місті Лудхиана і вручили рішення суду машиністу поїзда.

При цьому фермер дозволив машиністу завершити рейс за маршрутом, оскільки, за словами фермера, зупинка заподіяла б незручності тисячам пасажирів.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Віртуальну гру про українську реальну війну вже зробили в благополучній Бельгії (відео)

середа, 29 березень 2017, 6:10

Людські трагедії - війни і катастрофи - часто стають "їжею" для розробників комп'ютерних ігор. В Європі набирає популярність комп'ютерна гра "Битва за Донецьк". Гравець може вибрати сторону за яку грає, між Україною і так званим ополченням. Дія гри роз...

Журналістка спробувала заробітчанського життя на Кіпрі і залишилася із найкращими враженнями

середа, 29 березень 2017, 5:45

Кіпріотські роботодавці платять навіть більше, ніж обіцяють. Подолавши тисячі кілометрів дороги і змінивши десятки кардинально різних професій, українська журналістка Настя Кошман нарешті знайшла роботу мрії. Знайшлася вона на прекрасному острові Кіпрі...