Якщо Насіров втече, винними будуть президент і Вища рада правосуддя

Політолог Володимир Бондаренко вважає, що якщо це станеться, довіра до влади впаде

Втеча Романа Насірова буде сигналом про неспроможність влади. Суспільство буде обурюватися, а вороги користуватимуться. Про це Gazeta.ua говорить політолог Володимир Бондаренко, повідомляють Патріоти України.

"Насірова не прозоро вивели з-під застави. Навіть хвіртку на кордоні відкриватимуть ті, кому його команда дала хабара. Все робиться безумовно для того, щоб він втік і мовчав про тих, кому робив всі корупційні схеми, дозволяв не сплачувати податки. Нагадує, справу із Сергієм Клюєвим, якому дали втекти. Спочатку оголосили підозру в сепаратизмі. А після того запросили виступити у Верховній Раді із спростуванням".

У втечі будуть винні насамперед президент і Вища рада правосуддя:

"Судді залишаються недоторканими. Судова система далі бере унікальні хабарі і за рахунок цього приймають такі рішення як випустити Насірова з-під варти. Йому мільярди треба робити заставу. А 100 мільйонів гривень – це смішно для людини, у якої за кордоном власність набагато коштовніша. Ще й на корупційних схемах він заробив не менше мільярда. Насірову ганебно казати: "Дякую дружині, що внесла гроші". Вона навіть нічого не продала із бізнес об'єктів, а гроші з'явилися".

На думку Бондаренка, після втечі Насірова довіра до влади спаде, люди думатимуть як захищатися, зневіряться у всій правоохоронній системі:

"Воїни, які зараз захищають країну, подумають: "Навіщо захищати країну, в якій все продається і купується". Хтось вкрав і відкупився. Втеча Насірова означатиме деградацію влади. Вороги можуть з цього скористатися – Росія буде по всіх каналах говорити, що Насірова випустили, перед цим всіх також повипускали і корупція процвітає. На основі реальної проблеми, відволікатимуть увагу від обстрілів на Сході. Так підтримають "п'яту колону" в країні".

16 березня керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров вийшов з-під застави. Дружина внесла за нього 100 млн. грн.

Насірова звинувачують у наданні податкової позики для низки підприємств, пов'язаних із "газовою справою" екс-нардепа Олександра Онищенка.

17 березня посадовця допитали у Національному антикорупційному бюро.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...