Картина світу людей із аутизмом уривчаста та фрагментарна (відео)

Діагноз, поставлений вчасно, дозволяє успішніше проводити реабілітацію та адаптацію

Цей ролик створила Британська національна спілка людей, які живуть з аутизмом.

Аутисти щодня переживають перевантаження каналів сприйняття інформації.

Їхні емоційні реакції можуть бути несподіваними і занадто сильними.

Автори відео намагалися показати, що картина світу людей із аутизмом уривчаста та фрагментарна, тож їм важко сприймати цілісну картину того, що відбувається навколо них і з ними.


"Українська правда. Життя" писала про хлопчика-переселенця Влада і його маму Катерину Пікун, які приїхали до Львова з Луганська і намагаються адаптуватися до нового життя. 12-річний Влад страждає на аутизм, повідомляють Патріоти України.

Правильний діагноз — "аутизм" — хлопцеві поставили лише у чотири роки. Нині він навчається, а його мама допомагає іншим особливим дітям адаптуватися до реальності.

2 квітня у світі відзначали Всесвітній день поширення інформації про аутизм.

Дізнатися, що у дитини є відхилення, можна лише спостерігаючи за її поведінкою. Такі діти можуть не реагувати на своє ім'я, не впізнавати своє віддзеркалення, не розмовляти.

Діагноз, поставлений вчасно, дозволяє більш-менш успішно проводити реабілітацію та адаптацію.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...