Хід "конем" у Охендовського не вдався. Генеральна прокуратура сказала своє слово

Провадження закрито у зв'язку відсутністю в діях директора НАБУ Артема Ситника, глави САП Назара Холодницького, а також їх підлеглих складу злочину

Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження про порушення Національним антикорупційним бюро і Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою прав глави Центральної виборчої комісії Михайла Охендовського, повідомляє УНН з посиланням на власні джерела в ГПУ, інформують Патріоти України.

Співрозмовник видання уточнив, що провадження закрито у зв'язку відсутністю в діях директора НАБУ Артема Ситника, глави САП Назара Холодницького, а також їх підлеглих складу злочину.

Як повідомлялося, 4 січня суд зобов'язав прокуратуру внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву захисту Охендовського про порушення НАБУ і САП його прав, втручання в діяльність державного діяча, притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинного і розголошення даних досудового слідства.

17 лютого Охендовський подав заяву про притягнення його в якості потерпілого, але 20 лютого слідчий ГПУ виніс постанову про відмову в задоволенні цієї заяви.

Проте, 2 березня Печерський суд скасував постанову слідчого і зобов'язав ГПУ вручити Охендовському пам'ятку про права та обов'язки потерпілого.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...