Кремль в паніці - війська НАТО все ближче

На півночі Польщі та прилеглої акваторії Балтійського моря стартували найбільші в цьому регіоні навчання Baltops-2017

На півночі Польщі та прилеглої акваторії Балтійського моря стартували найбільші в цьому регіоні навчання НАТО Baltops-2017, в яких беруть участь понад 40 військових кораблів з 14-ти країн.

"Найбільші цього року міжнародні навчання на Балтиці починаються в Щецині і Свіноуйсце. До цих портів на заході Польщі 1 та 2 червня зайдуть понад 40 кораблів з 14-ти країн. За три дні почнуться практичні маневри на морі, під час яких кораблі будуть тренуватися в проведенні міжнародної операції ", - йдеться в повідомленні Defence24.pl, інформують Патріоти України.

Учения будут предусматривать поиск и противодействую подводным лодкам, воздушную оборону, оборону от атак кораблей условного противника при поддержке воздушного и сухопутного компонентов, операцию по минированию и разминированию акватории.

В этом году в учениях принимают участие Бельгия, Дания, Эстония, Финляндия, Франция, Голландия, Литва, Латвия, Германия, Норвегия, Польша, Великобритания, Швеция и США.

Учения будут происходить на морских и наземных полигонах Морских сил Польши, продолжаться до 18 июня и завершатся в немецком Кельне.

Baltops проводятся с 1972 года и имеют целью продемонстрировать присутствие войск НАТО в этом регионе.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...