Ленур Іслямов: У Криму настало похмілля після великої п'янки

Кримські татари виявилися затиснуті між «русским миром» в Криму і флешмобною політикою материка

Існує декілька категорій людей. Перша: ті, хто завжди незадоволений владою. Так ось на півострові їх настрої посилено підігрівалися російськими іграми «агентів у владі», тому, коли прийшла Росія, люди з цієї категорії кинулися в обійми Москви. Друга категорія: ті, хто хоче змін. Вони завжди за рух, пише на НВ Ленур Іслямов, голова громадського формування "Аскер", інформують Патріоти України.

Так, у деякому сенсі за три роки анексії Крим віддалився від України. Блокада повернула честь материка, але на час. Повернула обличчя президенту, змусила Путіна витрачати величезні гроші на термінові заходи – досі немає нормального енергозабезпечення на півострові. Крім того, блокада показала кримським народам, що ми готові діяти. Вона вселила людям надію, яку влада сьогодні потихеньку розтрачує.

Кримські татари виявилися затиснуті між «русским миром» в Криму і флешмобною політикою материка в питанні звільнення Криму. Люди все бачать і відчувають, починаючи з того, як їх зустрічають на адмінкордоні прикордонники.

Населення Криму можна умовно поділити на три групи: ті, хто за «русский мир», ті, хто за волю, за Україну, за кримськотатарську автономію, за справедливість і так далі, і ті, хто перебуває у так званій капсулі виживання. Ті, хто готові чекати, що ж буде далі. Вони не вірять ні тим, ні цим: «Всі нас зрадять, ще раз продадуть, українці рано чи пізно почнуть дружити і цілуватися з росіянами, а ми завжди будемо в дурнях. Крим вже здали» і так далі.

Останнім часом найбільша частка зростання – за рахунок дифузії з першої і другої групи людей, а найбільший приріст – у третій групі. Третя група – найчисленніша. Кримські татари, в основному, знаходяться у другій групі, але і серед них є великий відсоток дифузії в третю групу.

Владі терміново потрібно прийняти зміни до статті 10 Конституції України. Потрібно терміново повернути мовлення кримських телеканалів і радіоканалів в Криму, по всій території. Необхідно припинити дипломатичні відносини з Росією. Нам потрібно називати речі своїми іменами: АТО не може тривати три роки, немає «військ АТО», немає ніде в світі. У нас війна, а це значить, що немає ніякого адмінкордону з Кримом – є лінія фронту і так далі.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...