Лєшек Бальцерович: Реформам в Україні заважають популісти і відсутність комунікації

Треба пояснювати людям, чому не варто підтримувати популістів

Популісти і відсутність хорошої комунікації між реформаторами і українським суспільством шкодять перебігу реформ в країні.

Про це заявляє співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович в інтерв'ю журналу "Новое Время", інформують Патріоти України.

"На жаль, я не маю повної інформації. Не знаю, наприклад, що тормозить приватизацію, чому немає ринку землі. Але я переконаний, що це велика перемога популістів, що реформатори злякалися", – розповідає Лєшек Бальцерович.

За словами польського реформатора, для відкриття ринку землі необхідно налагодити комунікацію із суспільством. Пояснити людям, чому не варто підтримувати популістів.

"Сподіваюсь, що цього року це буде зроблено", - зазначив радник.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...