Лєшек Бальцерович: Реформам в Україні заважають популісти і відсутність комунікації

Треба пояснювати людям, чому не варто підтримувати популістів

Популісти і відсутність хорошої комунікації між реформаторами і українським суспільством шкодять перебігу реформ в країні.

Про це заявляє співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович в інтерв'ю журналу "Новое Время", інформують Патріоти України.

"На жаль, я не маю повної інформації. Не знаю, наприклад, що тормозить приватизацію, чому немає ринку землі. Але я переконаний, що це велика перемога популістів, що реформатори злякалися", – розповідає Лєшек Бальцерович.

За словами польського реформатора, для відкриття ринку землі необхідно налагодити комунікацію із суспільством. Пояснити людям, чому не варто підтримувати популістів.

"Сподіваюсь, що цього року це буде зроблено", - зазначив радник.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Віртуальну гру про українську реальну війну вже зробили в благополучній Бельгії (відео)

середа, 29 березень 2017, 6:10

Людські трагедії - війни і катастрофи - часто стають "їжею" для розробників комп'ютерних ігор. В Європі набирає популярність комп'ютерна гра "Битва за Донецьк". Гравець може вибрати сторону за яку грає, між Україною і так званим ополченням. Дія гри роз...

Журналістка спробувала заробітчанського життя на Кіпрі і залишилася із найкращими враженнями

середа, 29 березень 2017, 5:45

Кіпріотські роботодавці платять навіть більше, ніж обіцяють. Подолавши тисячі кілометрів дороги і змінивши десятки кардинально різних професій, українська журналістка Настя Кошман нарешті знайшла роботу мрії. Знайшлася вона на прекрасному острові Кіпрі...