Ліза Богуцька: Дуже шкода, що ви не розумієте

Пост-звернення українки до генпрокурора набирає популярності в мережі

Пост Liza Bogutskaya набирає все більшої популярності серед українців. Він про п'ятничну заяву генпрокурора про те, що Лондон перестає бути «тихою гаванню» для високопоставлених втікачів, інформують Патріоти України.

Зокрема Юрій Луценко писав: В результаті злагодженої взаємодії Генпрокуратури з британськими колегами 15 березня в рамках екстрадиційного процесу в Лондоні був взятий під арешт ще один «герой» України - екс-керівник «Укрспецекспорту» Сергій Бондарчук.
Остаточну крапку у справі видачі Сергія Бондарчука вже ближчим часом має поставити Королівський суд. Дату судового засідання має бути визначено вже 24 березня. Генпрокуратура озброїла британських партнерів переконливими аргументами для забезпечення видачі правопорушника.
Мій візит в Лондон у листопаді 2016 р. не був марним........

Ліза Богуцька це прокоментувала так:
Юрій Луценко, я вже втомилася питати в вас, але ви або не бачите моїх питань, або не хочете бачити.
А як там коллєга лижного інструктора Каськів в Панамі? Ще збирає речі для екстрадиції в Україну, чи вже розбирає? Чи він вже не в Панамі? Чи може в нього немає грошей доїхати до Київа? Що сталося? Ви так жваво рапортували про його затримання, аж гай шумів! Чи це ви вирішили його теж заочно осудити? Чи вже доказів забракло?
Що сталося?
Що взагалі стається з вашими справами по корупції, яку ви так наполегливо стараєтесь очолити? Щось розсипається у вас все! Може всеж справа в тому, що ви кум куму? Чи всеж не вистачає освіти? Чи бракує бажання?
Здається, що разом все. Дуже шкода, що ви не розумієте, що коли опинетесь за гратами, коли почнете худнути з голоду, ніхто за вас не скаже доброго слова.
Знаєте, Юрій Вітальович, краще прожити жебраком з совістю, ніж генпрокурором без честі і гідності.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...