Литовський "план Маршала" для України

На Заході вже декларують своє зацікавлення документом

У березні політики та експерти з Литви підготували два документи, які передбачають допомогу для України на двосторонньому та на міжнародному рівнях. Вони розраховують на міжнародну підтримку ініціативи, тому об’їжджають європейські та світові столиці.

Про це в коментарі “Укрінформу” розповів ініціатор цих документів, екс-прем’єр-міністр Литви, лідер опозиційної партії “Союз Вітчизни – Литовські християнські демократи” Андрюс Кубілюс, інформують Патріоти України.

“Перший документ (“План Литви для України на 2017-2020 роки”) визначає наші ініціативи на двосторонньому рівні, тобто як Литва може допомогти Україні, починаючи від обміну студентів, навчання, військової допомоги і закінчуючи експертною допомогою, особливо у сфері інтеграції України з ЄС”, – заявив Кубілюс.

Екс-прем’єр-міністр Литви додав, що другий документ “Новий європейських план для України” є ініціативою трьох осіб – його, іншого екс-прем’єра країни Гедимінаса Кіркіласа та екс-глави МЗС країни Пятраса Вайтєкунаса.

“У ньому ми зазначаємо, що Україні потрібна допомога західних країн, яку ми називаємо “план Маршала” для України”, – зазначив політик.

Дуже важливо створити міжнародну коаліцію. Якщо ми не можемо пробити членство в ЄС (для України), тоді треба пробивати “план Маршала”, – наголосив Кубілюс.

Литовський політик додав, що на Заході вже декларують своє зацікавлення документом, а на створення широкої коаліції потрібно ще декілька місяців.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...