МВФ позичить нам ще мільярд, але не бачить результатів боротьби з корупцією в Україні

Порошенко назвав це безпрецедентною подією і визнанням українських реформ

Міжнародний валютний фонд схвалив виділення Україні четвертого траншу кредиту в розмірі 1 мільярд доларів в рамках чотирирічної програми EFF загальним обсягом близько 17,11 млрд доларів.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook, інформують Патріоти України.


Разом з тим ключовий кредитор України – Міжнародний валютний фонд закликав українську владу прискорити проведення структурних реформ і відзначив відсутність конкретних результатів у боротьбі з корупцією.

Про це йдеться в прес-релізі фонду за підсумками засідання Ради директорів, на якому МВФ схвалив надання нашій країні четвертого кредитного траншу за програмою розширеного фінансування EFF в обсязі 1 млрд дол, передає УНІАН

«Для досягнення більш стрімкого і сталого зростання, необхідного для підвищення доходів і забезпечення можливості України наздогнати своїх регіональних колег, необхідно прискорити структурні реформи для покращення бізнес-середовища та залучення інвестицій», – цитує прес-служба фонду першого заступника директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона .

За його словами, реформи необхідно почати з приватизації і розвитку ринку сільськогосподарських земель.

Україна не може далі відкладати проведення масштабної пенсійної реформи, включаючи підвищення ефективного пенсійного віку.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на отриманий прес-реліз МВФ за підсумками засідання Ради директорів з українського питання.

“Незважаючи на великі бюджетні коригування, державний борг залишається високим. Актуальність структурних фіскальних реформ для забезпечення стійкості в середньостроковій перспективі зросла, оскільки зростає тиск від підвищення заробітної плати і пенсій”, – цитують у повідомленні фонду першого заступника директора-розпорядника МВФ Девіда Ліптона.

Він також наголосив на необхідності постійних зусиль у напрямку управління доходами і просуванні реформи державного управління.

Крім того, Ліптон підкреслив, що Україні слід рішуче припиняти корупцію. «Не дивлячись на створення нових антикорупційних інституцій, конкретні результати поки що не досягнуто», – зазначив перший заступник директора-розпорядника МВФ.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...