На Київщині виконавча служба продала квартиру без відома господарки (відео)

Жінка твердить, що з приводу боргу до неї телефонували тільки раз у 2014 роц

На Київщині виконавча служба продала квартиру жінки без її відома, щоби сплатити борг перед банком у 39 тисяч гривень. Це сума за споживчий кредит 2006 року з відсотками

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт "ТСН".

Гроші Ольга Фарбей взяла колись у борг на два мобільні телефони: один собі, один другові. Однак згодом друг зник, за кредит не платив, а виконавча служба продала квартиру без відома власниці.

"У січні мені подзвонив державний виконавець і повідомив, що моя квартира продана з торгів. Повідомте ваші реквізити, щоб ми решту суми перерахували на ваш рахунок", - розповіла постраждала.

Вона зізнається, що робити, і чому її можуть разом із маленьким сином вигнати на вулицю. Жінка твердить, що з приводу боргу до неї телефонували тільки раз у 2014 році – повідомили, що вона винна 40 тисяч, але кому і за що, твердить, так і не зрозуміла. Не може збагнути вона також того, як без її відома та участі описали 3-кімнатну квартиру в Пролісках – передмісті столиці. Її оцінили в 797 тисяч, продали за 530 тисяч, а 39 із них сплачено банкові.

Новий власник житла вже запропонував жінці оформити договір оренди.

Адвокат Олександр Савчук каже, що за кредитом уже давно минула позовна давність.

"Банк мав право звернутися з позовом протягом трьох років з моменту. Звернулися вони в 2014 році. В даному випадку співмірність є кричущою. Заборгованість в 39 тисяч і квартира, яка коштує близько 1 млн грн. Причому є неповнолітня дитина, і це є єдиним житлом сім’ї", - дивується він.

У виконавчій службі спростовують – діяли за законом. Той дозволяє продавати житло, якщо борг перевищує десять мінімальних заробІтних плат. Про дитину кажуть, не знали, бо в квартирі, окрім чоловіка Ольги, більше ніхто не прописаний.

"Листи відправлялись. Чому вона їх не отримувала – нам невідомо. Вони поверталися. Це остаточно вирішить суд, але ми готові в суді доказувати, що наші дії законні. Ніяких порушень нашим відділом не вчинено. Діти за вказаною адресою не зареєстровані. Там лише чоловік. Ми б з дітьми звичайно не продавали", - пояснив в.о. керівника відділу державної виконавчої служби Андрій Подольський.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...