На Закарпатті, щоб не латати щорічно асфальт, вирішили відкопати дорогу минулого століття

Теж вихід

В Іршаві Закарпатської області місцева влада вважає більш доцільним відновити на центральній вулиці міста дорогу з бруківки, покладену в минулому столітті, замість щорічного ямкового ремонту.

Службою автомобільних доріг в Закарпатській області вже проводяться роботи по демонтажу асфальтобетонного покриття, передає Центр транспортних стратегій, інформують Патріоти України.

Сейчас на отрезке, где асфальтобетон демонтирован, есть определенные неровности и отсутствие брусчатки, но они не сравнимы с теми ямами, которые покрывают остальную часть дороги, информируют городские власти. Если после "срыва" асфальта на дорожном полотне будут значительные просадки, их будут выравнивать брусчаткой.

На данные работы в Иршаве финансирование выделяет балансодержатель - Служба автомобильных дорог в Закарпатской области - об этом достигнута соответствующая договоренность.

Общая стоимость работ практически равна стоимости текущего ямочного ремонта, сообщают в горсовете. Здесь отмечают, что этот вариант значительно лучше, чем текущий ремонт, который приходится делать по 2-3 раза в год.

Как уточняет Mukachevo.net, брусчатка на центральной улице Иршавы была уложена в 1959 году, а в 1998 году поверх нее положили асфальт.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...

Боєць 72-ї окремої механізованої бригади не впав духом і робить все, щоб відновитися, виснажуючи себе фізичними вправами

четвер, 25 травень 2017, 6:40

Одну кімнату у своєму новому будинку сім`я Грищенків перетворила на тренажерний зал. Про жителя села Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області Олексія Грищенка, який служив у 72-й окремій механізованій бригаді і влітку 2015 року в бою б...