Наші вояки добули цінний трофей

Під Волновахою ВСУ збили російський безпілотник

Українські військові збили під Волновахою в Донецькій області безпілотник російського виробництва. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України, інформують Патріоти України. Встановлено, що це БПЛА Орлан.

Это весьма ценный боевой трофей, так как будет еще одним доказательством прямой российской военной агрессии в отношении Украины. Именно в этом ключе СБУ задокументировала данный факт.

Спаренные мощные взрывы... Так работают зенитно-ракетные комплексы: первый "взрыв" – залп, второй тут же – разрыв при попадании в цель. Мы 27-го апреля сообщали, что в тот день нечто подобное имело место в Волновахе (опорный город сил АТО в ближнем тылу в районе Старогнатовского плацдарма). Сообщали местные жители:

«12:30. Волноваха. Что-то жёстко уипало. На небе белое облако от взрыва. Видит весь город».

«Жахнуло 2 раза. Залп и сразу взрыв».

«Вроде сбили крупный БПЛА. Упал за Карловкой в поле».

«Да, судя по услышанному и описанию, - ПВО».

У ВСУ тоже есть зенитно-ракетные комплексы.

Как видим, местные жители не ошиблись. С огромной долей вероятности можно говорить, что продемонстрированные СБУ обломки беспилотника, который был сбит 27-го числа.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...