"Ну ось вам і точна інформація, в яку можна тикати носом", - Роман Шрайк

Так скільки ж реально платили до українського бюджету підприємтсва Донбасу?

Ну ось вам і точна інформація, в яку можна тикати носом тих, хто розповідав, що контрольовані підприємства на неконтрольованих територіях платять чи то 32, чи то 36 млрд гривень податків, пише на своїй стрінці у Фейсбуці Роман Шрайк, повідомляють Патріоти України.

В реальності, в 2016 році: 2.8 млрд податкових платежів, 1 млрд митних платежів, 1.3 млрд ЄСВ.

Нам говорили, що всі підприємства, що платять податки в український бюджет, перереєструвалися на контрольованій території. якщо це не так і частина перереєструвалася, а частина ні - теж цікава історія.

Додав картинку з розрахунком втрат дохідної частини бюджету, підготовленою Мінфіном для МВФ. тут 30+ млрд податків теж не проглядаються.

пс ссылка https://daily.rbc.ua/…/kabmina-pervye-raschety-finansovyh-p…

А тепер для роздумів:

Роман Насіров вийшов на свободу під заставу 100 млн. Поки він вивчав тонкощі виживання в СІЗО, ейфорія в Державній фіскальної службі (ДФС) тривала повним ходом ..

З кінця 2016 року борг бізнесу перед бюджетами всіх рівнів зріс майже на 8 млрд грн.

Податковий борг бізнесу перед держбюджетом на початок березня становив 61,4 млрд грн. Про це свідчить звіт Державної фіскальної служби про компанії-боржники, з яким ознайомився Realist.

Ще 10,1 млрд грн - борг перед місцевими бюджетами. Таким чином, в цілому заборгованість перевищує 71,5 млрд грн. За нинішнім курсом гривні до долара - $ 2,6 млрд.

Частина цих грошей ніколи не буде сплачена в казну. Їх спишуть. За три роки фіскали «пробачили» компаніям майже 16 млрд грн.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Віртуальну гру про українську реальну війну вже зробили в благополучній Бельгії (відео)

середа, 29 березень 2017, 6:10

Людські трагедії - війни і катастрофи - часто стають "їжею" для розробників комп'ютерних ігор. В Європі набирає популярність комп'ютерна гра "Битва за Донецьк". Гравець може вибрати сторону за яку грає, між Україною і так званим ополченням. Дія гри роз...

Журналістка спробувала заробітчанського життя на Кіпрі і залишилася із найкращими враженнями

середа, 29 березень 2017, 5:45

Кіпріотські роботодавці платять навіть більше, ніж обіцяють. Подолавши тисячі кілометрів дороги і змінивши десятки кардинально різних професій, українська журналістка Настя Кошман нарешті знайшла роботу мрії. Знайшлася вона на прекрасному острові Кіпрі...