"Ну ось вам і точна інформація, в яку можна тикати носом", - Роман Шрайк

Так скільки ж реально платили до українського бюджету підприємтсва Донбасу?

Ну ось вам і точна інформація, в яку можна тикати носом тих, хто розповідав, що контрольовані підприємства на неконтрольованих територіях платять чи то 32, чи то 36 млрд гривень податків, пише на своїй стрінці у Фейсбуці Роман Шрайк, повідомляють Патріоти України.

В реальності, в 2016 році: 2.8 млрд податкових платежів, 1 млрд митних платежів, 1.3 млрд ЄСВ.

Нам говорили, що всі підприємства, що платять податки в український бюджет, перереєструвалися на контрольованій території. якщо це не так і частина перереєструвалася, а частина ні - теж цікава історія.

Додав картинку з розрахунком втрат дохідної частини бюджету, підготовленою Мінфіном для МВФ. тут 30+ млрд податків теж не проглядаються.

пс ссылка https://daily.rbc.ua/…/kabmina-pervye-raschety-finansovyh-p…

А тепер для роздумів:

Роман Насіров вийшов на свободу під заставу 100 млн. Поки він вивчав тонкощі виживання в СІЗО, ейфорія в Державній фіскальної службі (ДФС) тривала повним ходом ..

З кінця 2016 року борг бізнесу перед бюджетами всіх рівнів зріс майже на 8 млрд грн.

Податковий борг бізнесу перед держбюджетом на початок березня становив 61,4 млрд грн. Про це свідчить звіт Державної фіскальної служби про компанії-боржники, з яким ознайомився Realist.

Ще 10,1 млрд грн - борг перед місцевими бюджетами. Таким чином, в цілому заборгованість перевищує 71,5 млрд грн. За нинішнім курсом гривні до долара - $ 2,6 млрд.

Частина цих грошей ніколи не буде сплачена в казну. Їх спишуть. За три роки фіскали «пробачили» компаніям майже 16 млрд грн.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...