"Ну ось вам і точна інформація, в яку можна тикати носом", - Роман Шрайк

Так скільки ж реально платили до українського бюджету підприємтсва Донбасу?

Ну ось вам і точна інформація, в яку можна тикати носом тих, хто розповідав, що контрольовані підприємства на неконтрольованих територіях платять чи то 32, чи то 36 млрд гривень податків, пише на своїй стрінці у Фейсбуці Роман Шрайк, повідомляють Патріоти України.

В реальності, в 2016 році: 2.8 млрд податкових платежів, 1 млрд митних платежів, 1.3 млрд ЄСВ.

Нам говорили, що всі підприємства, що платять податки в український бюджет, перереєструвалися на контрольованій території. якщо це не так і частина перереєструвалася, а частина ні - теж цікава історія.

Додав картинку з розрахунком втрат дохідної частини бюджету, підготовленою Мінфіном для МВФ. тут 30+ млрд податків теж не проглядаються.

пс ссылка https://daily.rbc.ua/…/kabmina-pervye-raschety-finansovyh-p…

А тепер для роздумів:

Роман Насіров вийшов на свободу під заставу 100 млн. Поки він вивчав тонкощі виживання в СІЗО, ейфорія в Державній фіскальної службі (ДФС) тривала повним ходом ..

З кінця 2016 року борг бізнесу перед бюджетами всіх рівнів зріс майже на 8 млрд грн.

Податковий борг бізнесу перед держбюджетом на початок березня становив 61,4 млрд грн. Про це свідчить звіт Державної фіскальної служби про компанії-боржники, з яким ознайомився Realist.

Ще 10,1 млрд грн - борг перед місцевими бюджетами. Таким чином, в цілому заборгованість перевищує 71,5 млрд грн. За нинішнім курсом гривні до долара - $ 2,6 млрд.

Частина цих грошей ніколи не буде сплачена в казну. Їх спишуть. За три роки фіскали «пробачили» компаніям майже 16 млрд грн.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пам'ятаю, що мене змушували позувати з розкритим паспортом на відео і говорити: "Я повія". У столичному борделі не всі працювали з доброї волі

середа, 24 травень 2017, 8:10

Правоохоронці затримали двох сутенерів: Один син колишнього міліціонера, полковника у відставці, а інший - священика. У Києві та в Кропивницькому одночасно затримали кількох сутенерів. Вони обманом і тортурами змушували дівчат, які приїхали в столицю ...

"Очі у нього були абсолютно божевільні, порожні, наче він зовсім не відає, що творить" (відео)

середа, 24 травень 2017, 6:55

Цей нелюдь живе серед вас: У столиці неадекват бив не лише собаку, а й людей. Я рідко пишу пости, але не можу не поділитися шокуючою історією, яка зі мною сталася днями, написала на своїй сторінці у Фейсбуці Valerie Kondruk, інформують Патріоти України...