"Ну ось вам і точна інформація, в яку можна тикати носом", - Роман Шрайк

Так скільки ж реально платили до українського бюджету підприємтсва Донбасу?

Ну ось вам і точна інформація, в яку можна тикати носом тих, хто розповідав, що контрольовані підприємства на неконтрольованих територіях платять чи то 32, чи то 36 млрд гривень податків, пише на своїй стрінці у Фейсбуці Роман Шрайк, повідомляють Патріоти України.

В реальності, в 2016 році: 2.8 млрд податкових платежів, 1 млрд митних платежів, 1.3 млрд ЄСВ.

Нам говорили, що всі підприємства, що платять податки в український бюджет, перереєструвалися на контрольованій території. якщо це не так і частина перереєструвалася, а частина ні - теж цікава історія.

Додав картинку з розрахунком втрат дохідної частини бюджету, підготовленою Мінфіном для МВФ. тут 30+ млрд податків теж не проглядаються.

пс ссылка https://daily.rbc.ua/…/kabmina-pervye-raschety-finansovyh-p…

А тепер для роздумів:

Роман Насіров вийшов на свободу під заставу 100 млн. Поки він вивчав тонкощі виживання в СІЗО, ейфорія в Державній фіскальної службі (ДФС) тривала повним ходом ..

З кінця 2016 року борг бізнесу перед бюджетами всіх рівнів зріс майже на 8 млрд грн.

Податковий борг бізнесу перед держбюджетом на початок березня становив 61,4 млрд грн. Про це свідчить звіт Державної фіскальної служби про компанії-боржники, з яким ознайомився Realist.

Ще 10,1 млрд грн - борг перед місцевими бюджетами. Таким чином, в цілому заборгованість перевищує 71,5 млрд грн. За нинішнім курсом гривні до долара - $ 2,6 млрд.

Частина цих грошей ніколи не буде сплачена в казну. Їх спишуть. За три роки фіскали «пробачили» компаніям майже 16 млрд грн.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...

Боєць 72-ї окремої механізованої бригади не впав духом і робить все, щоб відновитися, виснажуючи себе фізичними вправами

четвер, 25 травень 2017, 6:40

Одну кімнату у своєму новому будинку сім`я Грищенків перетворила на тренажерний зал. Про жителя села Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області Олексія Грищенка, який служив у 72-й окремій механізованій бригаді і влітку 2015 року в бою б...