Пенсіонери, яких шукали два роки, знайшлися на кладовищі (фото)

А хто ж їх туди доставив?

На Донеччині, поблизу Старокримського кладовища, виявили тіла, які, ймовірно, належали пенсіонерам, що зникли торік.

По це повідомляє поліція Донеччини, передає ТСН, інформують Патріоти України.

Нагадаємо, подружжя пенсіонерів зникло з власного дому ще у травні 2015 року. Слідству вдалося виявити автомобіль, що належав голові сімейства, зі слідами крові.

Також під час опитування родичів та близьких зниклих стало відомо, що подружжя мало певну суму грошей, якої під час огляду помешкання не знайшли.

Пізніше, через два роки, на лінію 102 надійшло повідомлення від жителя Донеччини, який зазначив, що в районі Старокримського кладовища виявив два трупи.

Поліцейські, експерти з’ясували, що тіла належать зниклому подружжю з Донеччини. Зокрема, на це вказували одяг та інші деталі.

Слідство з пошуку вбивці триває.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...