Петро Порошенко: “Все чіткіше кристалізується загроза анархії та отаманщини"

Блокада, як камінь спотикання

Блокада окупованих територій Донбасу виявилася спецоперацією, направленою на те, щоб виштовхнути окуповані райони Донбасу в Російську Федерацію. Про це сьогодні заявив і Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку, передає кореспондент УНН, інформують Патріоти України.

“Все чіткіше кристалізується загроза анархії та отаманщини. Яскравим доказом того є реальні і потенційні наслідки так званої блокади Донбасу. Ії організатори показали себе як неперевершені майстри політичного піару. Вони грамотно вирахували больову точку, піймали хвилю суспільних очікувань, виявили оголений нерв, але організатори блокади дурили суспільство. Насправді то була не блокада ОРДО-ОРЛО. Ну яка блокада, коли там дірка на кордоні, в тому числі і з РФ — сотні кілометрів? Насправді все це виявилося спецоперацією, направленою на те, щоб виштовхнути окуповані районі з українського Донбасу в Російську Федерацію”, — сказав Президент.

Він зазначив, що рішення РНБО про тимчасове призупинення транспортного сполучення з окупованими територіями мало “вимушений характер” і “лише припинило той хаос, в який блокадники намагалися занурити всю країну”.

Він також зазначив, що для повернення цієї території Україні “ми могли і навіть мусили здійснювати товарний обмін з українськими заводами, які змогли залишитися в правовому полі України і платили податки українській державі, були зареєстровані в українських органах реєстрації і виплачували заробітну платню в гривнях через банківські рахунки, що унеможливлювало будь-який елемент будь-якого надходження коштів до сепаратистських угрупувань”.

“Блокадники добилися того, створили всі підґрунтя, щоб підприємства були захоплені, конфісковані, пограбовані, і ми не маємо права приймати продукцію від підприємств, які захоплені бойовиками. І саме про це рішення РНБО”, — сказав П.Порошенко.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Віртуальну гру про українську реальну війну вже зробили в благополучній Бельгії (відео)

середа, 29 березень 2017, 6:10

Людські трагедії - війни і катастрофи - часто стають "їжею" для розробників комп'ютерних ігор. В Європі набирає популярність комп'ютерна гра "Битва за Донецьк". Гравець може вибрати сторону за яку грає, між Україною і так званим ополченням. Дія гри роз...

Журналістка спробувала заробітчанського життя на Кіпрі і залишилася із найкращими враженнями

середа, 29 березень 2017, 5:45

Кіпріотські роботодавці платять навіть більше, ніж обіцяють. Подолавши тисячі кілометрів дороги і змінивши десятки кардинально різних професій, українська журналістка Настя Кошман нарешті знайшла роботу мрії. Знайшлася вона на прекрасному острові Кіпрі...