Під безвіз "підженуть" поїзд

Глава "Укрзалізниці" повідомив, що в планах компанії - розвивати міжнародні сполучення не тільки з Польщею, але і з іншими країнами Європи

З 12 червня 2017 року, на наступний день після вступу в силу безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом, почне курсувати поїзд сполученням Ковель - Холм (Польща).

Про це заявив глава правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Балчун, повідомляє прес-служба компанії, інформують Патріоти України.

"12 июня отправится первый поезд в Холм. Это долгожданный маршрут", — отметил он.

Предполагается, что маршрут будет обслуживаться составом рельсового автобуса. Однако, если будет большой спрос на перевозки по данному направлению, "Укрзалізниця" планирует привлекать другой подвижной состав.

Балчун напомнил, что это будет уже второй дневной поезд в Польшу, ведь ранее был запущен скоростной поезд Киев — Львов — Перемышль, который сейчас пользуется высоким спросом.

Также глава "Укрзалізниці" сообщил, что в планах компании — развивать международные сообщения не только с Польшей, но и с другими странами Европы, особенно в контексте введения безвизового режима.

"Сейчас мы ведем переговоры со Словакией и Венгрией, ведь с безвизом ожидаем большой спрос на перевозки в эти страны", — рассказал Балчун.

По его словам, в будущем внутренние пассажирские сообщения "Укрзалізниця" планирует расширять в международном направлении, а новые маршруты составлять таким образом, чтобы было удобно путешествовать в Европу большинству жителей украинских городов.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...