Професія жебрак

Будьте обачними і не дозволяйте шахраям наживатись за рахунок власної доброти

Часто «вбиті горем мами», які стоять на вулицях міста, є так званими «гастролерами», а за їх спиною стоять люди, до яких в кінці кінців і потрапляють всі зібрані кошти, нагадують Патріоти України.

Бути обачними і не дозволяти шахраям наживатись за рахунок власної доброти закликають в мукачівському Управлінні праці та соціального захисту населення.

Особливо це стосується тих, хто просить кошти для лікування дітей. Торік працівники управління провели численні рейди і замість кількох гривень пропонували таким особам реальну допомогу: візит до лікаря, запис на консультацію до столичних клінік ,офіційну матеріальну допомогу у розмірі всієї необхідної суми. Але жоден з десятків шахраїв не погодився на це, а більшість з них одразу втікали.

Поліція з’ясувала, що у цих жінок часто дітей нема взагалі, або ж діти є, але їх хвороба зовсім не критична і безкоштовно лікується у місцевих лікарнях.

Усі опитані жебраки були немісцеві і приїздили до Мукачева з інших районів і навіть областей. Усе це мало вигляд планових "заїздів", адже жебраки масово з’являються на вулицях міста і так само масово й раптово зникають. Часто за ними стояли особи, які й збирали "грошовий урожай".

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...