При Януковичу Міноборони розпродувало військову техніку направо й наліво

А міністр оборони тих часів Саламатін, під час перебування в українській політиці, запам’ятався постійною участю в бійках

Один з керівників департаменту розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міноборони Артюшенко у 2012 році, виконуючи доручення тодішнього міністра оборони Дмитра Саламатіна, знайшов у Збройних силах України 23 “зайвих” танка Т-64БМ “Булат”, які було запропоновано відправити на експорт до Індонезії, повідомляє Дзеркало Тижня, інформують Патріоти України.

Так, в березні 2012 року заступник міністра оборони Пляцук доповів йому, що до міністерства звернулося керівництво “Укрспецекспорту”, з проханням про сприяння у виконанні контрактних зобов’язань.

175627

У зв’язку з цим Пляцук запропонував зняти 34 одиниці пострілів для артилерійської установки 2М-3М з поточного боєкомплекту Військово-Морських сил України ЗСУ, з подальшою компенсацією з боку спецекспортера. Міністр оборони підтримав дану ініціативу, підписавши відповідний документ.

“Ще один державний чиновник — один із керівників департаменту розробок та закупівлі озброєнь і військової техніки Міноборони Артюшенко — на початку липня 2012 р. доповів, що він, виконуючи доручення міністра, провів в українських Збройних силах пошук танків БМ “Булат” для забезпечення потреб збройних сил Республіки Індонезія. Цей діяч виявив, що у військовій частині А1815 забагато танків “Булат”, і запропонував 9 із 40 танків продати за кордон. Адже Індонезія, звичайно, цих танків потребує більше, ніж Україна”, – йдеться в статті.

175628

Згідно повідомлення, всього Артюшенко знайшов у армії 23 “зайвих” танка “Булат”, а крім того – виявив на обліку в Міноборони більше 500 танків Т-64Б, які після проведення ремонту і модернізації можна перетворити в танки “Булат” та відправити їх на експорт. “Скільки зброї було виведено зі Збройних сил за подібною схемою? Точна інформація відсутня”, – підсумовує автор.

Зазначимо Саламатін під час перебування в українській політиці запам’ятався постійною участю в бійках, що відбуваються в парламенті між опозицією і фракціями, які підтримували владу Партії регіонів.

Під час ратифікації Харківських угод про продовження оренди бази російського Чорноморського флоту в Криму він бився в перших рядах з опозиціонерами і кидався стільцями.

Його батько у 1990-х роках був міністром промисловості Казахстану. У 1991 році Дмитро Саламатін перебрався з Караганди в Москву, де працював на підприємствах, пов’язаних з енергетикою, постійно проживати в україні він почав лише з 1999-го року.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...

Боєць 72-ї окремої механізованої бригади не впав духом і робить все, щоб відновитися, виснажуючи себе фізичними вправами

четвер, 25 травень 2017, 6:40

Одну кімнату у своєму новому будинку сім`я Грищенків перетворила на тренажерний зал. Про жителя села Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області Олексія Грищенка, який служив у 72-й окремій механізованій бригаді і влітку 2015 року в бою б...