Путінському чиновнику сказали правду у вічі: "Крышуешь и заставляешь жрать допинг, г****н, с**а!" (відео)

Віце-прем'єр Росії Віталій Мутко отримав "на горіхи" від футбольного вболівальника

Віце-прем'єр Росії Віталій Мутко піддався атаці з боку вболівальника футбольного клубу "Спартак" під час святкування перемоги "червоно-білих" в чемпіонаті країни повідомляє Обозреватель, інформують Патріоти України.

Мужчина не смог сдержать обиды на главного спортивного чиновника РФ из-за околоспортивных скандалов. Он подошёл к нему и стал что-то эмоционально выкрикивать.

Концовка спича попала на видео: "… крышуешь и заставляешь жрать допинг, г****н, с**а!"

Мутко махнул рукой от обиды и ушёл, а за него стал заступаться глава РФПЛ Сергей Прядкин, который дал команду вывести разгорячённого болельщика из подтрибунного помещения.


Ранее Мутко язвительно отреагировал на информацию о том, что прокуратура Франции начала расследование вокруг чемпионата мирапо футболу 2018 года.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...