Радник посла РФ за свою брехню отримав правду в очі: Ви вбивці, справжні вбивці (відео)

Скандал на презентації документального фільму "Померти за Україну" у Будапешті

26 квітня у Будапешті відбулася презентація документального фільму "Померти за Україну", знятого угорськими кінематографістами (режисер Атілла Чарнаї, продюсер Фружина Скрабскі). Стрічка розповідає про закарпатців, в тому числі угорців, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора, інформують Патріоти України.

Як повідомлялося, під кінець презентації на сцену без запрошення вийшов радник посла РФ Ігор Севастьянов. Він виступив від імені російського посольства. Більшість глядачів сприйняли цей виступ як провокацію і миттєво зреагували на брехню дипломата.

Радник посла РФ стверджував, що на сході України нема російських солдат і це все вигадка української преси.
– Російське телебачення постійно повідомляє про те, що російське населення на Донбасі зазнає серйозних втрат. Вони страждають і вмирають через напади з боку українських урядових військ. Ці записи можуть бути шокуючими, але ви їх також повинні подивитися. Що вже казати про українських націоналістів та екстремізм ... Або про погром у Одесі у 2014 році... Ви повинні також говорити про це, - заявив Севастьянов після презентації фільму.

Однак одразу отримав жорстку відповідь із залу, де знаходилися в тому числі й матері загиблих закарпатців-воїнів АТО.

– Вам має бути соромно за свої слова! Ви вбивці, справжні вбивці. Маєте вибачитися перед матерями, які втратили своїх синів від російської зброї. Як ви можете дивитися їм у очі? - запитали глядачі у російського радника.

Не стримала емоцій навіть голова Європейського конгресу українців Ярослава Хортяні, яка емоційно вигукнула російському дипломату, який швидко збирав свої речі й втікав: "Всі ви будете в Гаазі!"
Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...