Російський аналітик про можливість наступу Росії: Якщо він буде, то, скоріше, це друга половина серпня. Загроза є

РФ буде очікувати глибокої внутрішньополітичної кризи в Україні, а вже якщо нічого не станеться, то може бути прийнято військове рішення

У Росії не бачать можливості мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, тому будуть і далі тиснути на Україну і продовжувати ескалацію ситуації на Донбасі.

Таку думку висловив російський військовий експерт Павло Фельгенгауер в ефірі "Радіо свобода", інформують Патріоти України.

Он обратил особое внимание на недавние слова главы МИД РФ Сергея Лаврова о бесперспективности минского процесса. Эксперт полагает, что в такой ситуации Россия будет использовать военные методы.

Фельгенгауэр также подчеркнул, что в Москве многие говорят об ослаблении Украины. Аналитик считает, что в Кремле могут ждать, пока Украина сама развалится, попутно подталкивая ее к этому.

Эксперт считает, что РФ будет ожидать глубокого внутриполитического кризиса в Украине, а уже если ничего не произойдет, то может быть принято военное решение.

"Будут давить и ожидать внутриполитический серьезный кризис в Украине. Если ничего из этого не получится, как будут принимать решение — не знаю.

Если и будет военное решение, то, скорее, вторая половина августа. Угроза есть", — говорит Фельгенгауэр, отмечая, что эта угроза не является стопроцентной, "обошлось в 2015-м, 2016-м. Возможно, обойдется в этом году".

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...