Російський опозиціонер попередив, кому з політиків загрожує небезпека в Україні

На них чатує небезпека і їх потрібно захищати

І вдові екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова Марії Максакова, і його соратнику Іллі Пономарьову загрожує небезпека, оскільки кремлівське «гніздо вбивць» готове на будь-які злочини для збереження своєї влади.

Таку думку Обозревателю висловив російський опозиційний політик Костянтин Боровий, інформують Патріоти України.

«Безусловно, им грозит опасность, их надо защищать – и Марию Максакову, и Илью Пономарева. Эти безумные чекисты, которые сейчас пытаются любой ценой сохранить власть, запугать своих оппонентов, готовы пойти на любое преступление», — сказал он.

«Они опасны. Я как-то назвал это «чумным бараком», но кроме того что это «чумной барак», это настоящее гнездо убийц, готовых на любое преступление для сохранения собственной власти. И так сложилось, что Украина – одна из точек приложения этой активности», — подчеркнул политик.

Отвечая на вопрос, где для них безопаснее – в Украине или в России, — Боровой заверил: «Ну, точно не в России. Потому что в России их действия, их позиции квалифицируются как предательские, изменческие. Кроме того, против Ильи Пономарева возбуждено уголовное дело. Это невозможно».

«Если говорить только об Илье Пономареве, то все-таки у него активная гражданская позиция. Ему хочется, ему необходимо быть недалеко от России, принимать участие в российских событиях. Для него Украина – это возможность влиять на события в России. Быть в Калифорнии, конечно, безопаснее, но тогда он теряет те необходимые ему гражданские связи, контакты», — убежден политик.

Напомним, после убийства Дениса Вороненкова Украина предоставила экс-депутатам Госдумы РФ Пономареву и Максаковой госохрану.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...

Боєць 72-ї окремої механізованої бригади не впав духом і робить все, щоб відновитися, виснажуючи себе фізичними вправами

четвер, 25 травень 2017, 6:40

Одну кімнату у своєму новому будинку сім`я Грищенків перетворила на тренажерний зал. Про жителя села Костянтинівка Мелітопольського району Запорізької області Олексія Грищенка, який служив у 72-й окремій механізованій бригаді і влітку 2015 року в бою б...