Сергій Жадан: Ось такий феномен - російськомовні українські патріоти. Якщо хтось буде говорити, що так не буває, я буду заперечувати (відео)

Письменник зауважив, що процес українізації відбувається вже зараз

Український письменник Сергій Жадан заявив, що він виступає за популяризацію української мови, але проти, коли громадян України між собою зіштовхують на мовному ґрунті.

Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу", інформують Патріоти України.

"Ситуації дуже різні бувають", - сказав Жадан, зазначивши, що він знає "величезну кількість людей", які говорять російською мовою, але є патріотами України.

"Ось такий феномен – російськомовні українські патріоти. Якщо хтось буде говорити, що так не буває, що такого не може бути, я буду заперечувати, так може бути", - додав він.

Письменник зауважив, що процес українізації відбувається вже зараз, оскільки багато людей переходять на українську мову без тиску з боку держави.

Також Сергій Жадан заявив про парадокс: для багатьох російськомовних людей українська є рідною, але вони на ньому розмовляють.

"Зараз серед бійців АТО проводили опитування, хто з них вважає українську мову рідною, і досить високий відсоток сказав, що українська для них рідна", - сказав письменник.Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...