Щоб підрахувати кількість сміття, яке захаращує земну орбіту, вченим знадобився потужний радар

Швидкість обертання деяких таких об'єктів сягає 40 кілометрів на годину

Для того, щоб визначити кількість сміття, яке захаращує земну орбіту, вченим знадобився потужний радар, пише SunDayNews, інформують Патріоти України.

Астрономы насчитали на орбите не менее 23 тысяч объектов, которые смело можно причислить к космическому мусору.

К таковым относятся запущенные на орбиту в разное время искусственные спутники. А также - обломки ракет и части космических аппаратов.

Стоит отметить, что речь может идти о небольших объектах, не превышающих размеры кулака взрослого человека. Кроме того, это могут быть совсем крошечные частицы.

Скорость вращения некоторых объектов космического мусора достигает 40 километров в час. Поэтому они представляют серьезную опасность работающим на орбите аппаратам - спутникам, космическим кораблям.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...