Щось пішло не так? У графіку засідання ради директорів МВФ 20 березня немає питання України

Напередодні президент України Петро Порошенко висловив сподівання на отримання четвертого кредитного траншу від МВФ ще в березні

У графіку засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду 20 березня немає питання щодо надання Україні чергового траншу.

Як йдеться у порядку денному засідання ради директорів, опублікованому на сайті фонду, 20 березня відбудуться консультації щодо Катару, повідомляють Патріоти України.

Водночас у МВФ вказують, що у графік засідань можуть бути внесені зміни.

Напередодні президент України Петро Порошенко висловив сподівання на отримання четвертого кредитного траншу від МВФ ще в березні.

«Я зараз можу напевно стверджувати, що 20 березня відбудеться засідання правління Міжнародного валютного фонду. Як мені й обіцяла Крістін Лагард, виконавчий директор МВФ, ми отримаємо мільярд доларів, і я сподіваюсь, це відбудеться ще в березні», – сказав він в інтерв’ю українським телеканалам.

На початку березня Міжнародний валютний фонд повідомив, що досяг домовленості з урядом України, що відкриває шлях до надання пізніше цього місяця нового траншу позики, сума якого складе 1 мільярд доларів.

Надання цього траншу залежало від ухвалення в Україні підтриманого МВФ бюджету на 2017 рік і реформ у банківській сфері.

Загальна сума нинішньої позики Україні від МВФ має скласти 17,5 мільярдів доларів, але чергові її транші вже не раз затримувалися через недостатній поступ Києва з реформами.

Ось як прокоментував дану подію журналіст Олександр Дубинський:

Ну, пристібайте ремені, панове.

МВФ зняв питання про виділення Україні чергового траншу кредитних коштів зі свого порядку денного.

Причина - очевидна. Це блокада торгівлі з ОРДЛО за рішенням президента Порошенка.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...