Скандал навколо ніг прем'єр-міністрів

Як заголовок британської газети Daily Mail підняв всіх "на вуха"

В Лондоні зустрілися дві жінки. Тереза Мей і Нікола Стерджен. Британський прем'єр-міністр і шотландський прем'єр-міністр. Природно, зустріч політиків такого рівня висвітлює преса. Зокрема, британська газета Daily Mail винесли їх спільне фото на першу смугу і забезпечила чарівним заголовком. У вільному перекладі "Кого хвилює Брекзі?т Тут ноги - одні інших крутіші!" Про це йдеться на Новости блогосферы, інформують Патріоти України.

Вы понимаете, да? Женщины могут быть премьер-министрами. Они могут решать ежедневно стратегические вопросы государственной важности. От их решений могут зависеть - напрямую или косвенно - судьбы миллионов людей. Но когда они собираются на протокольную встречу, прессу больше всего впечатляет не суть их переговоров, не сложная ситуация с Шотландией в связи с Брекзитом, не будущее страны, а тот невероятный факт, что у двух женщин на двоих есть четыре ноги!

Естественно, возник скандал. Естественно, куча людей в соцсетях, и известных личностей, и просто пользователей, уже объяснили Daily Mail, куда им пойти со своими сексистскими заголовками. Естественно, другие издания тоже уже высказались.

Но сам факт впечатляет. Сам факт, что такой заголовок вообще мог прийти кому-то в голову! А вы говорите, у нас женщины давно равноправны с мужчинами, им давно уже не за что бороться. Как бы не так! Даже в прогрессивной и демократичной Британии еще очень даже есть, за что.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...