Святослав Літинський: Якщо "Інтер" не може забезпечувати ефір українськомовним продуктом, то нехай звільняють його

Юрист нагадав, що на це місце є черга з 20 мовників, які зможуть задовольняти попит громадян в україномовній державі

Якщо "Інтер" не може забезпечувати ефір українськомовним продуктом, то нехай звільняють його. На їхнє місце є черга з 20 мовників, які зможуть задовольняти попит громадян в україномовній державі. Хай виходять в Інтернеті, а ефір – це державна власність.

Про це заявив юрист та громадський діяч Святослав Літинський у відповідь на , що медіахолдинг "Інтер медіа групп" виступив проти законопроекту, який зобов'язує українські канали транслювати не менш як 75% україномовного контенту, повідомляють Патріоти України.

"Усі в Україні розуміють українську мову, бо вчилися в школі. І телебачення іншою мовою порушує права більше, ніж 70% українців. Для них вона є рідною", - сказав Святослав Літинський.

Зазначив, що у законі є неточності, які дозволять уникати його виконання.

"Сподіваюся, після першого читання його удосконалять. Бо у проекті закону сказано, якщо людина прийшла в студію на телевізійну програму і виступає іншою мовою, то для неї перекладача не передбачено. Це зрозуміло, що їм недостатньо мовних засобів в українській мові. Мені в голландській теж бракує, бо вона для мене іноземна. Виходять, що українська для журналістів "Інтера" теж іноземна. Треба ліквідовувати мовні покручі, коли з двох ведучих один говорить українською, а інший – іноземною, що закріплює мовну шизофренію в ефірі", - додав юрист.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...