Тарас Березовець: Сильний не боїться нарватися на істерику Москви

Політолог про важливість оголошення офіційної заборони на в'їзд Юлії Самойлової до України для участі в Євробаченні

Все до діла. Незалежно від того, яке рішення прийняла влада – впускати російську співачку чи ні – кремлівська пропаганда намагалася б використовувати це проти України. Важливо було прийняти і оголосити рішення завчасно, пише Тарас Березовець на НВ, інформують Патріоти України.

З того, що я знаю, в АП довго роздумували над наслідками всіх рішень. При цьому сумнівів у законності заборони не було з самого початку.

Тут важливо показати рішучість вимагати виконання закону з боку всіх. Тому важливо довести почате до кінця – оголосити офіційну заборону на в'їзд Юлії Самойлової та пояснити причину організаторам.

Сильна позиція повинна базуватися тільки на нормах закону.

І головне – сильний не боїться нарватися на істерику Москви. Як я й прогнозував, РФ тепер буде бойкотувати сам конкурс.

Ну, це не нове. У 1984 році СРСР та його сателіти теж бойкотували Олімпіаду в Лос-Анджелесі. Зробили гірше тільки собі.

Не буде Росії в Києві – Москва втратить можливість виграти Євробачення. Зрештою, можна провести своє альтернативне. Росія, ЛНР, ДНР, Абхазія, Південна Осетія, Придністров'я! Як там, "песне ты не скажешь – до свидания, песня не прощается с тобой".

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...