Таролог-прогнозист розповіла, чого нам чекати у квітні

Дізнайтеся, що принесе цей місяць

Ольга Соломка, психолог, таролог-прогнозист опублікувара прогноз на квітень місяць для України і кожного зі знаків зодіака, повідомляють Патріоти України.

Прогноз для України.

Суспільство. Людям необхідно відлежатися і перечекати важкі часи – аж надто багато всього на них навалилося за останній час. Тому хочеться відпочити і набратися сил.

Політика. Багато ліні і обману. Політиків змусити працювати просто неможливо, вони поводяться як малі діти, коли їм чогось не хочеться робити – брешуть, вивертаються, знаходять тисячу причин і пояснень. Аби якось відкараскатися від відповідальності ..

Економіка. Гроші в країні доводиться не заробляти, а вибивати і видавлювати. Ось державна машина і видавлює їх з бізнесу, з населення, діючи нахрапом, силою. Схоже на те, що знову підвищить ціни і закрутять гайки.

Міжнародні відносини. Маг П. Все стоїть на місці, немає прогресу ні в міжнародних домовленостях, ні в питаннях безвізового режиму. Причому, ми ніяк не можемо прискорити процес. Зараз ми можемо тільки чекати.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Вам буде приємно перебувати там, де ви працюєте, коли добре налагоджена робота, в приємному оточенні розумних і душевних людей, які стали для вас не просто колективом, а майже родиною.

Гроші. Будьте уважні до всіх фінансових питань. Можливо, хтось захоче дещо полегшити ваш гаманець. Може навіть,у цілком законний спосіб. Отже, не піддавайтеся на виверти хитрих продавців і шахраїв.

Відносини. Якщо ви поки самотні, то з’явиться привід зав’язати тривалі стосунки, які будуть бурхливими і місцями драматичними. Загалом, все буде красиво, як в кіно.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робота. З новими силами, з ентузіазмом і завзяттям візьметеся за нову справу, яка обіцяє бути вдалою і престижною. Вам вдасться себе добре мотивувати, і інших надихнути на подвиги.

Гроші. Готуйтеся до чималих прибутків. У вас справи настільки активно підуть вгору, що ви незабаром будете святкувати успішні угоди, премії або виплати, з’єднавши їх з родинними святами.

Відносини. Будьте щедрі зі своїми близькими, не економте на добрих словах, похвалах і компліментах, а вже тим більше – на добрих вчинках. Допомагайте своїм рідним і коханим – і місяць буде щасливим і успішним.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Зіткнеться з безліччю пропозицій нової роботи і можете навіть розгубитися, наскільки вони всі буде перспективними. Причому, деякі з них можуть бути пов’язані з публічною діяльністю.

Гроші. Коштів нині у вас буде тільки на найнеобхідніше. А зараз більше вам і не потрібно. Зате настає прекрасна пора для того, щоб обдумати подальші кроки щодо поліпшення добробуту.

Відносини. Можливо, вам захочеться усамітнитися або навіть деякий час пожити окремо від ваших других половин. Такий стан справ, можливо, не всім сподобатися, але це необхідний захід для того, щоб заспокоїтися.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Ви отримуєте задоволення від роботи, і від усіх її аспектів – дороги, колективу, процесу, своєї майстерності. Задумайтесь про підвищення кваліфікації та про роботу над деталями.

Гроші. Доходи стабільні і постійні, тож ви можете насолоджуватися фінансовим благополуччям і дозволяти собі вільно розпоряджатися цими коштами собі на благо.

Відносини. Ви зараз настільки самодостатні, що не особливо потребуєте аби хтось вами захоплювався і підтримував. Ви самі собі підтримка, отже поки може жити спокійно на самоті, навіть якщо номінально поруч хтось є.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Всі ваші процеси отримують небувале прискорення. Всі проблеми, що тяглися місяцями і роками, раптом починають вирішуватися незбагненним чином, причому, з користю для вас.

Гроші. Ваше стрімке кар’єрне зростання може збільшити ваш грошовий потік, до того ж, цілком можна розраховувати на нові джерела доходів. Тому, саме час уточнити можливості отримання відсотків від продажів або від залучення сторонніх інвестицій.

Відносини. Буде дуже багато розмов з близькими людьми, причому на теми високодуховні й інтелектуальні. Ваші тривалі відносини ще більше зміцняться – з’являться додаткові стимули бути разом.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. Для вас почався період стабільності і впевненості. Старі приятелі можуть допомогти досягти успіху. Тож не дивуйтеся, коли раптово зустрінетеся з друзями дитинства, які займаються тим же, що і ви, або вони проявлять інтерес до вашої роботи.

Гроші. Відмінні перспективи отримати дуже швидкі і легкі гроші завдяки вашій гарній реакції і кмітливості. Тому крутіть головою на всі боки і ловіть моменти.

Відносини. У цьому місяці стосунки зміцняться, для вас зараз стають дуже важливими фундаментальні сімейні цінності, такі як вірність, надійність, взаєморозуміння, а не тільки ефемерне захоплення.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Місяць буде наповнений зустрічами, розмовами про перспективи співпраці, обговоренням питань партнерства. Удача сприяє тому, хто знаходить компроміси і домовляється. Шукайте собі однодумців і створюйте команду.

Гроші. Девіз місяці – стабільність. Є звичні надходження, нехай не такі великі, як хотілося, зате надійні. Подумайте не тільки про те, як проїдати кошти, а й про те, як змусити ваші гроші, нехай і невеликі, працювати на вас.

Відносини. Сприятливий час для сім’ї. Можете вирушати в гості до родичів, на батьківщину, насолоджуватися зустрічами з близькими людьми. Зараз ви будете як ніколи щасливі в колі друзів і рідних.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Можете розпорошувати увагу і займатися кількома справами одночасно. Приділіть час правильному оформленню паперів та отриманню додаткової інформації – це допоможе вам все встигати.

Гроші. Нова діяльність допоможе підвищити ваш фінансовий рівень, це може бути новий бізнес або успішні продажі якихось новинок. Причому, ви цілком впораєтеся самі, без сторонньої допомоги – у вас достатньо потрібних компетенцій.

Відносини. Весняний вітер принесе до вашого життя трохи легковажності і вам захочеться флірту, романів без зобов’язань, швидкоплинних захоплень. Якщо у вас вже є пара, то є сенс трохи пограти і уявити, що ви – абсолютно незнайомі люди.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Весь місяць будете трудитися не покладаючи рук, і, не зважаючи на те, що новий трудовий день буде схожий на попередній, вам буде досить комфортно. Всі процеси добре налагоджені, на роботі сухо і тепло, гроші платять – чому б і не попрацювати в задоволення…

Гроші. В голову може прийти нова ідея з приводу збільшення заробітку. Шукайте там, де можливо досить радикальні зміни, де можна впровадити нові підходи і механізми.

Відносини. Можливі з’ясування стосунків, різкі висловлювання, критика партнера. Причому, як ви будете висловлювати, так і вам скажуть все, що думають. Претензії не приведуть до згоди, просто стане легше, коли ви одне одному висловитеся.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Непростий період для активної діяльності. Можливі затримки, відстрочки, запізнення, затягування термінів, надмірне занурення в робочі моменти, які не будуть оплачуватися. Отже, на надто проявляйте активність.

Гроші. Поступове зростання доходів, пов’язане з вигідними знайомствами. Вам можуть сприяти і підтримувати ваші ідеї і проекти вельми впливові люди, тож користуйтеся моментом.

Відносини. Так вже вам набридли ваші стосунки, ваш звичний життєвий уклад, так вже ви втомилися від цієї рутини, що захочеться подихати повітрям десь подалі, у вільній обстановці. Знайдіть час для самого себе.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Є велика ймовірність того, що вам запропонують ще одну роботу. Подумайте про те, щоб поєднати кілька видів діяльності, тим більше, що сучасні засоби зв’язку, ваш графік і запас витривалості дозволять вам це зробити.

Гроші. Потік грошей збільшиться, вас будуть всіляко хвалити і заохочувати матеріально. Головне – відчувати себе на своєму місці і отримувати задоволення від діяльності.

Відносини. Будьте уважні до усіх знайомств, які відбудуться цього місяця. Одне з них може бути саме тим, на яке ви так чекали. Квітень також підходить для офіційного оформлення стосунків.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Здається, що вам вже саме час змінити роботу. І зробити це краще усвідомлено, добре підготувавшись. Пошукайте собі якийсь більш успішний проект. А то замість вас хтось може вирішити цю проблему, наприклад, через скорочення.

Гроші. Захистіть свої заощадження будь-яким способом, який вам сподобається. Зараз для вас важливіше зберегти те, що у вас вже є, ніж дбати про нові надходження.

Відносини. Трохи італійських пристрастей вам не зашкодить. Зараз ви поривчасті і азартні, вам дуже важливо ризикнути, завоювати, спокусити.Не відступайте – у вас все вийде!


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...