Тепер всі вкрадені велосипеди будуть під контролем Finder

Дві українки створили проект, який не лише знайде залізного коня на інтерактивній карті, а й миттєво передасть дані в поліцію

Українки Катерина Стеценко та Алла Божко створили проект Finder.

Він допомагає відстежити вкрадений велосипед на інтерактивній карті та миттєво передати дані в поліцію.

Це GPS/GSM-маячок, який можна заховати у велосипедній вилці. У ньому є датчик вібрації: як тільки зловмисник спробує розрізати захисний замок - спрацює сигналізація.

Якщо врятувати велосипед усе-таки не вдасться, можна буде простежити його пересування на карті.

Веб-сервіс Finder дозволить ввести паспортні дані велосипеда, щоб у разі крадіжки пришвидшити написання заяви в поліцію і підтвердити права на його власність.

Користувачі також зможуть побачити на карті рух усіх вкрадених велосипедів і, перебуваючи неподалік, допомогти їхнім власникам.

На думку розробниць, так їхній проект розвиватиме соціальну взаємодію серед велоспільноти.

Дівчата уже представили робочий прототип своєї розробки на International Startup Battle у Сан-Франциско, однак стартуватимуть саме на українському ринку. Зараз беруть участь у лабораторії інтернету речей "Майкрософт Україна".

Розробниці насамперед орієнтуються на співпрацю з мережами спортивних магазинів, щоб маячок Finder зміг придбати кожен велосипедист.

"Нашим рішенням уже зацікавилися велопрокати з Києва, Одеси та інших міст, адже Finder суттєво спростить їхню систему відстеження велосипедів. До того ж, на базі наших датчиків вони зможуть збирати інформацію про пройдений кілометраж кожного велосипеда й приймати рішення про необхідність ремонту", – розповідає співзасновниця Finder Катерина Стеценко, повідомляють Патріоти України.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пам'ятаю, що мене змушували позувати з розкритим паспортом на відео і говорити: "Я повія". У столичному борделі не всі працювали з доброї волі

середа, 24 травень 2017, 8:10

Правоохоронці затримали двох сутенерів: Один син колишнього міліціонера, полковника у відставці, а інший - священика. У Києві та в Кропивницькому одночасно затримали кількох сутенерів. Вони обманом і тортурами змушували дівчат, які приїхали в столицю ...

"Очі у нього були абсолютно божевільні, порожні, наче він зовсім не відає, що творить" (відео)

середа, 24 травень 2017, 6:55

Цей нелюдь живе серед вас: У столиці неадекват бив не лише собаку, а й людей. Я рідко пишу пости, але не можу не поділитися шокуючою історією, яка зі мною сталася днями, написала на своїй сторінці у Фейсбуці Valerie Kondruk, інформують Патріоти України...