Точка зору якобінця на протесні акції в Росії

Як тільки в Росії "знову вдарить постріл" Аврори "" і почнеться справжній, а не плюшевий, бунт, в ту ж саму мить російській владі і її мілітаристам стане не до України

Постараюся максимально коротко і помірно цинічно. Довго думав чи говорити про це вголос, але після недавніх недоречних заяв, зроблених чорними устами російського МЗС про Україну, українську мову і український народ, я подумав - а х * Чого тут соромитися? - йдеться в "Сповіді Крамольника" на Новости блогосферы, повідомляють Патріоти України.

Итак, все вот эти вот российские митинги и акции протеста лично меня интересуют лишь с точки зрения трансформации этих бессмысленных сборищ во что-то более масштабное. Например в бунты, мятежи, революции, массовые акции гражданского неповиновения, да чего угодно, нежели простое, молчаливое и покорное перемещение репрессируемых граждан с площадей в автозаки.

И нет, это интересует меня не потому, что я эмпат и ожидаю освобождения затурканного российского народа от векового ига деспотизма. Отнюдь. Скорее даже наоборот. Их свобода - их дело.

Мой интерес чисто шкурный. Уж извините. Как только в России "вновь грянет выстрел "Авроры"" и начнется настоящий, а не плюшевый, бунт, в тот же самый миг российской власти и ее милитаристам станет не до Украины. Где уж тут вести оккупационную политику, когда внутренний геморрой воспалился.

И при этом, мне абсолютно безразлично, кто будет инициатором, что будет происходить на российских территориях, каковы будут масштабы и последствия бузы. Хотя, я понимаю, что скорее всего, это приведет к большой крови и дроблению государства на более мелкие, но функциональные образования.

Но, как я уже сказал, меня мало волнует, что будет происходить по ту сторону восточной границы, лишь бы от нас наконец отъ**ались.

Извините за внимание

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...