У столиці батько згвалтував свою 9-річну доньку

Поліцію і лікарів викликала тітка

У Києві затримали 39-річного чоловіка за підозрою в згвалтуванні 9-річної дочки. Про це повідомляє поліція Києва, інформують Патріоти України.

Полицию и врачей вызвала тетя, которая приехала навестить семью. Она заметила одежду со следами крови. Сейчас ребенок находится на стационарном лечении.

Полиция выяснила, что накануне в гости приехал отец ребенка, который проживает отдельно. Мужчина был пьян. Пока женщина была в магазине, он сам остался с дочкой. Когда она вернулась и увидела на ребенке кровь, отец объяснил, что девочка сама себя поцарапала.

Отцу ребенка объявили о подозрении. Свою вину он отрицает. Досудебное расследование проводится по ч. 4 ст. 152 (Изнасилование) УК Украины. За это грозит до 15 лет заключения.

Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...