Вища рада правосуддя відправила суддю, яка переслідувала "Автомайдан, на підвищення кваліфікації

Весь цей час Світлана Богінкевич буде отримувати зарплату, лише без надбавок

Вища рада правосуддя ухвалила рішення про направлення судді Подільського райсуду Києва Світлани Богінкевич, яка причетна до переслідування активістів Майдану, на курс підвищення кваліфікації.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат "Автомайдану" Роман Маселко, інформують Патріоти України.

За його словами, 31 березня Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Подільського райсуду Києва Світлану Богінкевич, та застосувати дисциплінарне стягнення у виді подання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя на 2 місяці з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу та направленням до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності здійснювати правосуддя.

Таким чином ВРП "встановила грубі порушення з боку судді, але замість того, щоб звільнити її, направляє повчитись до Школи суддів", при цьому весь цей час суддя буде отримувати зарплату, лише без надбавок, додав Маселко.

"Суддя Богінкевич розглянула 3 справи щодо водіїв, які у грудні 2013 року їздили до Межигір'я, і усіх позбавила прав керування, без будь-якого доказу їх вини. Один з водіїв взагалі не їхав там, де він начебто щось порушив", - зазначив адвокат.

За словами Маселко, ВРП "вперто ігнорує факти, що судді виносили такі рішення не через брак кваліфікації, а під тиском і за вказівкою адміністрації президента".

"ВРП покриває ці факти і вперто переконує, що це "просто судді були неграмотні", отже хоче зберегти можливість влади впливати на суддів", - додав адвокат.


Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...