За головний трофей міжнародних танкових змагань “Сильна Європа” боротимуться 4 країни НАТО, Австрія та Україна (відео)

Українські танкісти змагатимуться на модернізованих Т-64БВ

Вчора, 7 травня, в навчальному центрі Командування підготовки 7 Армії США, що знаходиться в баварському Графенвірі, відбулося відкриття міжнародних танкових змагань «Сильна Європа», повідомляє на своїй сторінці в Facebook Генеральний штаб ЗСУ, інформують Патріоти України.

Эти соревнования, совместно организованные командованием вооруженных сил США в Европе и руководством сухопутных войск армии Германии, второй год подряд проводятся на немецком полигоне Графенвир.

Бороться за победу в этом году будут танкисты из шести стран: США, Германии, Франции, Польши, Австрии и Украины.

В понедельник, 8 мая, стартует первый этап соревнований, в котором украинские танкисты будут отрабатывать наступательную операцию против американских коллег.


Как сообщает официальный сайт государственного концерна «Укроборонпром», специально для участия Украины в «Сильной Европе» на Харьковском бронетанковом заводе модернизировали партию танков Т-64БВ, которые оборудовали тепловизорами, цифровыми радиостанциями и средствами спутниковой навигации.
Опублікував: Світлана Іваненко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Кохані жінки Шевченка - від кріпачок до аристократок

вівторок, 9 березень 2021, 20:58

Були в поета і заборонені стосунки. Українці святкують Шевченківські дні. Беззаперечно, Тарас Шевченко був багатостороннім генієм! Однак часто його особистість обожествляють, відбираючи все людське. Ми ж підготували для вас текст про Шевченка-людину. Л...

"Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то": Якщо отримали таке sms-повідомлення, будьте готовими, що станете жертвою

четвер, 25 травень 2017, 6:55

Єдине, що ще залишається виманити шахраям - дані вашої банківської картки. Останнім часом багатьом українцям на телефон приходять sms-повідомлення від імені банків, в яких говориться: «Ваша картка заблокована. Зателефонуйте за номером таким-то ». Зазви...